Спеціальні потреби

Дезінфекція дитячого майданчика в Алмати, Казахстан 27 березня 2020 р.
Дезінфекція дитячого майданчика в Алмати, Казахстан 27 березня 2020 р.

Головне про коронавірус. 27 березня

У США зафіксовано 97 тисяч випадків зараження COVID-19, це більше, ніж в інших країнах, включаючи Китай та Італію. Загалом у світі 586 тисяч інфікованих

  • Президент Дональд Трамп підписав закон про виділення 2.2 трильйона доларів для підтримки американської економіки.
  • США мають найбільше підтверджених випадків коронавірусу у світі: там виявили понад 97 тисяч інфікованих.
  • У світі підтверджено 586 тисяч випадків зараження COVID-19 в 176 країнах та регіонах. Зареєстровано майже 27 тисяч смертей, згідно з даними Університету Джонса Гопкінса.
  • У прем'єра Великої Британії Бориса Джонсона виявили коронавірус
  • Китай оголосив, що від суботи не впускатиме іноземців, бо тепер майже усі нові випадки коронавірусу в Китаї виявляють у приїжджих.

Час-Тайм. Майже 100 тисяч! США – на 1 місці за кількістю інфікованих коронавірусом у світі

Палата представників затвердила пакет економічної допомоги у розмірі 2,2 трильйонів доларів - Трамп заявив, що підпише вже сьогодні

Цей захід покликаний допомогти жителям країни і американським компаніям впоратися з економічним спадом, викликаним спалахом коронавірусу, і терміново забезпечити лікарні необхідними медикаментами і апаратами.

Всеохоплюючий законопроект, схвалений Сенатом ввечері у середу, вже спрямований на підпис президенту Дональду Трампу. Очікується, що глава держави негайно підпише документ, перетворивши його у закон.

За численними повідомленнями журналістів, президент США не запросив на церемонію підписання законодавства у Білому домі жодного представника Демократичної партії США.

Читайте більше тут

Карантин – нагода нарешті відмовитись від печаток і перейти на цифрові підписи

Так вважає президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер. У телефонному інтерв’ю «Голосу Америки» він розповів про особливості ведення бізнесу в умовах карантину.

Як він розповів, Американська торгова палата перейшла на дистанційну роботу. «Якщо я думав раніше, що дистанційно це означає менше працювати, то досвід показав, що це сім днів на тиждень, з восьмої ранку до десятої вечора. Але ми вже до цього звикаємо. Повністю перейшли на відеозустрічі, відеонаради онлайн. І багато хто питається – а чому ми раніше цього не зробили?», – зауважив президент Палати.

Гадаю, коли все це пройде, вже після коронавірусу, багато хто буде переосмислювати те, як ми працюємо. І можливо, деякі уроки з цього режиму, який заскочив нас так зненацька, впроваджуватимемо на постійній основі», - каже Гундер.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG