Спеціальні потреби

Зазвичай переповнена на Великдень площа Святого Петра у Ватикані закрита для відвідувачів, поки Папа Римський звертається до вірян віртуально, 12 квітня 2020 (REUTERS/Guglielmo Mangiapane)
Зазвичай переповнена на Великдень площа Святого Петра у Ватикані закрита для відвідувачів, поки Папа Римський звертається до вірян віртуально, 12 квітня 2020 (REUTERS/Guglielmo Mangiapane)

Головне про коронавірус. 12 квітня

Християни західного обряду святкують Великдень в умовах коронавірусу й Папа Римський Франциск скасував традиційну месу на площі Святого Петра.

  • В Україні зафіксували 266 нових випадків коронавірусу, повідомило МОЗ. Станом ранок на 12 квітня виявили 2 777 випадків COVID-19. 89 пацієнтів одужали, 83 – померли.
  • За даними Університету Джонса Гопкінса, у США кількість хворих на коронавірус перевищила 542 тисячі, померло понад 21 тисяча людей. Загалом у світі вже 1 мільйон 827 тисячі інфікованих і понад 113 тисяч смертей.
  • Президент Дональд Трамп уперше в історії країни запровадив режим стихійного лиха на всій території США.
  • Під час Великоднього звернення, що транслювалось на Youtube, Папа Римський Франциск закликав світ не піддаватись страху, натомість об'єднатись у молитві.

Льотчики ВПС США пролетіли над Лас-Вегасом на знак солідарності з медиками

Льотчики пілотажної групи ВПС США “Thunderbirds” пролетіли над Лас-Вегасом на знак солідарності з медиками, які ведуть боротьбу з коронавірусом

США допоможуть Італії боротись із пандемією

Президент Дональд Трамп затвердив фінансування комплексу заходів із надання підтримки Італії у боротьбі проти коронавірусу, йдеться у заяві держдепу

В Італії на військових базах дислоковано близько 30 тисяч американських військовослужбовців і членів їхніх сімей. Американські військові надаватимуть італійцям допомогу у різних сферах, зокрема, надаватимуть послуги дистанційної медицини, транспортуватимуть і збиратимуть польові шпиталі й обладнання, лікуватимуть пацієнтів, не заражених коронавірусом, перевозитимуть предмет паливо і продукти харчування.

Читайте більше тут

Білорусь не планує скасовувати парад до Дня перемоги попри застереження ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я звернулася до влади Білорусі із закликом готуватися до несприятливого розвитку ситуації з епідемією коронавірусної інфекції.

За результатами вивчення ситуації фахівці ВООЗ дійшли висновку, що епідемія в Білорусі перейшла в більш небезпечну фазу, заявив керівник групи Патрік О'Коннор. Він рекомендував білоруській владі підготувати лікарні для прийому інфікованих. Представники ВООЗ також рекомендували скасувати всі масові заходи, включно із запланованим на 9 травня військовим парадом.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG