Спеціальні потреби

Американський фаст-фуд KFC розширюється в Росії, незважаючи на санкції


Американська компанія Yum Brands Inc заявила про намір розширювати мережу своїх фаст-фуд ресторанів KFC у Росії, незважаючи на антиросійські санкції та економічну кризу в Росії.

Як повідомив директор представництва цієї компанії у Росії Олег Пісклов, Yum Brands Inc має намір впродовж цього року та наступного відкрити по 100 нових ресторанів в Росії та сусідніх з нею країнах, незважаючи на подорожчання вартості імпортних товарів через слабкий рубль.

Через економічну кризу чимало споживачів змушені відмовитись від дорожчих ресторанів, то ж KFC скористаються цією можливістю, - сказав він.

«У студентів, які є нашою основною аудиторією, грошей стає менше. З іншого боку, люди, які раніше відвідували ресторани середнього рівня, тепер починають більше ходити до нас, бо ті ресторани стають для них менш доступними», - розповів про наміри компанії Олег Пісклов.

Продажі російського представництва в поточному році зросли на 45%, у минулі роки зростання продажів становило по 30-40 відсотків. За останні 5 років обороти компанії зросли у п'ять разів, після того Yum Brands Inc викупила свого місцевого партнера в 2010 році.

"Ми відчуваємо себе значно краще, ніж ринок. Наші ціни ростуть значно повільніше ніж інфляція, і ця стратегія дозволяє нам завойовувати частину ринку. Тому що коли зменшується споживання і менше грошей витрачається у ресторанах, ти не можеш бути успішним, не маючи конкурентної ціни», - сказав голова російського представництва Yum Brands Inc.

На сьогодні мережа KFC налічує 430 ресторанів у країнах пострадянського простору. Всього компанія має близько 14 тисяч ресторанів KFC.

Росія переживає нині найгірший економічний спад з 1998 року через низькі світові ціни на нафту та міжнародні санкції, застосовані через окупацію Криму та військову агресію на сході України.

На український ринок ресторани KFC прийшли у 2012 році. На сьогоднішній день їх налічується 11 закладів, які зосереджені у Києві та Дніпропетровську.

Дивіться також: У Держдепі розповіли, що кожного дня втрачає Росія і набуває Україна

У Держдепі розповіли, що кожного дня втрачає Росія і набуває Україна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

XS
SM
MD
LG