Спеціальні потреби

Держсекретар США привітав Україну з Днем Незалежності


Джон Керрі
Привітальну заяву Джона Керрі опубліковано на офіційному сайті Державного департаменту США. У своєму зверненні державний секретар США заявив:

«Від імені Президента Обами та американського народу я вітаю народ України з нагоди 22-ї річниці Незалежності Вашої країни.

Американський та український народи поділяють славну історію, як партнери і друзі. Щодня, ми працюємо разом над взаємно важливими питаннями, від сприяння економічному зростанню та диверсифікації джерел енергії до співпраці в галузях ядерної безпеки та нерозповсюдження ядерної зброї.

Ми, як і раніше, прагнемо допомогти нашим українським партнерам стати процвітаючою європейською демократією з вільною і відкритою економікою. Ми рішуче підтримуємо виконання Україною умов Європейського Союзу для підписання в листопаді Угоди про асоціацію та вільну торгівлю на саміті у Вільнюсі.

Ми цінуємо керівництво України на посаді голови Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Ми також вітаємо зусилля України щодо сприяння глобальному миру і безпеці у європейському регіоні та по всьому світу.

Сполучені Штати сподіваються на продовження співпраці у цих та інших питаннях і на зміцнення дружніх відносин між нашими урядами та народами».
XS
SM
MD
LG