Спеціальні потреби

Американський репер Каньє Вест відкликав петицію за додання його до виборчого бюлетеня на виборах президента США


Каньє Вест під час час президентської кампанії у Південній Кароліні 19 липня 2020 року

Американський репер Каньє Вест вирішив відкликати свою петицію за те, щоб його ім'я з'явилося на виборчому бюлетені у штаті Нью-Джерсі як кандидата у президенти США. Про це йдеться в електронній переписці між його кампанією та суддею штату.

Видання The Associated Press наводить цитати з цієї переписки.

“Наразі кампанія Каньє-2020 не має інших варіантів, ніж із жалем вийти із Нью-Джерсі і припинити подальші зусилля з метою додати ім'я пана Веста до бюлетеня у Нью-Джерсі”, - пишуть представники кампанії Веста.

У відповідь суддя Гейл Куксон зазначив: “Я розглядатиму цей імейл як запит відкликати вашу петицію на те, щоб бути поміщеним у номінацію на кандидата в президенти Сполучених Штатів Америки у штаті Нью-Джерсі”.

Напередодні адвокат Скотт Салмон, який є зареєстрованим демократом, і місяць тому взявся за справу петиції Каньє Веста, назвав її “справою з недоліками” і припустив, що деякі підписи під петицією були або неповні або повторювались.

“Я радий, що кампанія Каньє зрозуміла, що їхня петиція мала стільки недоліків, що не було сенсу її захищати”, - заявив адвокат Салмон у відповідь на запит АР.

“Це тільки підкреслює той факт, що цю петицію взагалі не варто було подавати”, - додав він.

Репер Каньє Вест оголосив про свої наміри балотуватися на вибори президента країни 4 липня. У повідомив про це у Твітері, а поруч запостив фотографію зі своїм обличчям поруч з меморіалом Гора Рашмор, де споруджені скульптури президентів США, які зробили найбільший вклад у розвиток країни.

Дивіться також: Яку стратегію обрав Дональд Трамп на президентські вибори 2020, і що може йому завадити?

XS
SM
MD
LG