Спеціальні потреби

Першу смерть від коронавірусу зафіксовано у Каліфорнії


Круїзний лайнер Grand Princess, фото 2004 року
Круїзний лайнер Grand Princess, фото 2004 року

71-річний пасажир круїзного лайнера помер від коронавірусу COVID-19 менше ніж за два тижні після повернення з круїзу до американського штату Каліфорнія.

На кораблі Grand Princess, де перебувало біля 2 500 пасажирів, у 11 пасажирів та 10 членів команди виявили симптоми, говорить губернатор штату Каліфорнія Гевін Ньюзом.

Корабель зараз перебуває у водах біля Сан-Франциско і посадовці у сфері охорони здоров'я перевірятимуть усіх на кораблі, заявив губернатор.

Ньюзом також запровадив у штаті надзвичайний стан. "Введення надзвичайного стану допоможе штату підготувати наші громади та систему охорони здоров'я на випадок, якщо він (вірус – ГА) пошириться ширше", - пояснив Ньюзом.

Це перша смерть зареєстрована від коронавірусу в американському штаті Каліфорнія. 10 смертей від вірусу зареєстровано в американському штаті Вашингтон.

У Лос-Анджелесі у вівторок ввечері, тести підтвердили 6 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19. В місті й околицях оголосили надзвичайний стан. Загалом у місті зафіксовано уже 7 випадків. Передача вірусу відбулась через безпосередній контакт, заявляють працівники охорони здоров'я регіону.

Дивіться також: ​Оновлення: як у США намагаються захистити себе від коронавірусу. Відео

Оновлення: як у США намагаються захистити себе від коронавірусу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

XS
SM
MD
LG