Спеціальні потреби

Помічник держсекретаря США Басс у Бельгії та Німеччині обговорює безпекову та економічну підтримку України


Виконувач обов'язків помічника держсекретаря США з політичних питань Джон Басс під час пресконференції на Михайлівській площі у Києві 21 червня. Фото: Anatolii Stepanov/AFP
Виконувач обов'язків помічника держсекретаря США з політичних питань Джон Басс під час пресконференції на Михайлівській площі у Києві 21 червня. Фото: Anatolii Stepanov/AFP

Подальшу підтримку України та пріоритети на саміті НАТО обговорить у понеділок у Брюсселі виконувач обов'язків помічника держсекретаря США з політичних питань Джон Басс.

Як повідомляє Державний департамент США, представник Держдепу у Брюсселі проведе зустрічі з колегами з ЄС, НАТО та уряду Бельгії.

Серед інших тем обговорення - використання прибутків від заморожених на Заході російських суверенних активів, необхідність звільнення заручників угрупованням ХАМАС, потенційна угода про припинення вогню в Газі.

Сьогодні, 22 червня, виконувач обов'язків помічника Держсекретаря США перебуває у Вісбадені, Німеччина, де зустрічається із персоналом командування Групи сприяння безпеці в Україні.

Перед цим помічник Блінкена Басс відвідав Київ, де провів зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком, главою МЗС України Дмитром Кулебою, міністром оборони Рустемом Умєровим, міністром стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним, а також із депутатами та активістами громадянського суспільства.

За повідомленням Державного департаменту, у Києві Джон Басс порушив питання того, яка робота нині виконується, щоб прискорити відновлення України, також обговорив безпекові та економічні питання.

Читайте також:

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG