Спеціальні потреби

Російське питання може зірвати альянс євроскептиків в ЄС


Віце-прем'єр-міністр Італії Маттео Сальвіні та міністром внутрішніх справ Польщі Йохим Брудзинський
Віце-прем'єр-міністр Італії Маттео Сальвіні та міністром внутрішніх справ Польщі Йохим Брудзинський

Італія та Польща можуть об'єднатись, щоб змінити Європу під час березневих виборів до Європарламенту на шляху до "нової весни в Європі". Про це заявив віце-прем'єр-міністр Італії Маттео Сальвіні протягом свого візиту до Варшави.

Уряди в Римі та Варшаві скептично налаштовані стосовно Європи і прагнуть перейняти деякі повноваження Брюсселя і сподіваються, що партії з подібними поглядами здобудуть багато міць під час виборів в травні, що відбудуться після Брекзиту, пише Reuters.

"Польща та Італія стануть частиною нової весни в Європі і відродження європейських цінностей", - заявив Сальвіні під час спільної прес-конференції з міністром внутрішніх справ Польщі Йохимом Брудзинським.

Минулі спроби правих партій сформувати альянс євроскептиків в Європарламенті не стали успішними через неготовність партій досягати компромісу.

Одним з головних питань, з якого буде важко досягти домовленості – це питання ставлення до Росії. В той час, як влада в Польщі дуже скептично налаштована стосовно Росії, Сальвіні відкрито підтримує Росію, пише Politico.

Дивіться також: Перші дні нових членів Конресу США у Вашингтоні

Перші дні нових членів Конресу США у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG