Спеціальні потреби

На Японію обрушився тайфун Роке


Жителі центральних районів Японії потерпають внаслідок розливу річки

У середу на Токіо обрушився тайфун Роке. Вітер швидкістю 150 кілометрів на годину і проливний дощ стали причиною припинення руху транспорту. Тисячі людей застрягли у заторах на дорогах. Тайфун рухається в напрямку північно-східного узбережжя.

За повідомленнями поліції, принаймні шестеро людей загинули у центральній Японії внаслідок розливу річки. Влада видала розпорядження про евакуацію близько одного мільйона людей у центральному місті Нагоя.

У середу ввечері японські синоптики повідомили, що буря, швидкістю 55 кілометрів на годину, рухається вздовж східного узбережжя Японії у напрямку атомної електростанції «Фукусіма», яка була пошкоджена внаслідок землетрусу і цунамі 11-го березня. Навесні, внаслідок стихійного лиха, майже 20 тисяч людей загинули або пропали безвісти.

Представники АЕС «Фукусіма» повідомляють, що вони вжили усіх заходів, аби під час бурі радіоактивна вода із пошкодженого реактора не потрапила назовні.

Західна Японія все ще відновлюється від наслідків тайфуну, який обрушився на країну на початку місяця і забрав життя щонайменше 80 людей. Буря зруйнувала дороги та пошкодила лінії електропередач.

XS
SM
MD
LG