Спеціальні потреби

Японські і американські війська розшукують жертв цунамі


Солдати шукають жертв цунамі
Солдати шукають жертв цунамі

Тисячі японських і американських і військовослужбовців беруть участь у спільній триденній операції з метою пошуків людей, пропалих безвісти в результаті минуломісячного потужного землетрусу і цунамі.

Операція, в якій бере участь 120 літаків і 65 кораблів, охоплює три префектури, які найбільше постраждали від катастрофи 11 березня. Дотепер підтверджено смерть понад 11 000 людей, проте невідома доля ще 16 500. Розшукові бригади не входитимуть у 30-кілометрову зону довкола атомної електростанції Фукусіма, яка й далі небезпечна з уваги на радіоактивність.

Тимчасом робітники намагаються взяти під контроль ситуацію на АЕС. Головний представник уряду Юкіо Едано заявив у п’ятницю, що поточні обставини означають, що слід рахуватися з «відносно довгим» періодом часу перед тим, як евакуйованим із зони особам буде дозволено повернутися до своїх домів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG