Спеціальні потреби

Саркозі пропонує вищі стандарти ядерної безпеки у світі


Прем’єр-міністр Японії Наото Кан вітає президента Франції Ніколя Саркозі
Прем’єр-міністр Японії Наото Кан вітає президента Франції Ніколя Саркозі

Президент Франції Ніколя Саркозі закликав країни світу до встановлення спільних стандартів щодо ядерної безпеки, щоб гарантувати, що не повториться криза, яку тепер переживає Японія.

Виступаючи в четвер на прес-конференції у Токіо разом з прем’єр-міністром Наото Каном, Саркозі сказав, що світ користується ядерною технологією для того, щоб уникнути викидів в атмосферу двоокису вуглецю, який є причиною нищівних у наслідках змін клімату. Він додав, що поки що немає альтернативи ядерній енергетиці. Французький лідер сказав, що переговори про кращі стандарти безпеки мусять бути досягнуті на переговорах ще до кінця цього року.

Тимчасом в океані неподалік пошкодженої АЕС Фукусіма збільшується рівень ядерного забруднення, що викликає занепокоєння про витік радіації в невідомому місці.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG