Спеціальні потреби

Японія опротестувала візит російського посадовця на Курильські острови


Протест з приводу візиту російського посадовця на Курильські острови
Протест з приводу візиту російського посадовця на Курильські острови

Японські офіційні особи висловили офіційний протест після того, як високопоставлений російський службовець відвідав острови, претензії на які висувають обидві країни.

Перший заступник прем’єр-міністрат Росії Ігор Шувалов очолив делегацію для відвідин двох із чотирьох спірних островів, які росіяни називають Курильськими островами, а японці – Північними територіями. Колишній Радянський Союз захопив острови наприкінці Другої світової війни.

Відносини між Японією і Росією напружені з часу, коли президент Дмитро Медведєв – як перший глава російської держави – відвідав острови першого листопада. Росія заявила, що Шувалов відвідав острови, щоб ознайомитися з поступом у розвитку інфраструктури.

Прем’єр-міністр Японії Наото Кан схарактеризував візит як «дуже жалюгідний». Він сказав, що Японія передала формальний протест російському послу у Токіо.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG