Спеціальні потреби

Померла найстаріша людина у світі


В Японії у віці 116 років помер Дзіроемон Кімура, який був визнаний Книгою рекордів Гіннесса найстарішою людиною на планеті.

Найстаріша людина у світі та найстаріший чоловік в сучасній історії помер у віці 116 років в Японії. Японська влада повідомила, що Дзіроемон Кімура помер у середу від старості у лікарні поруч з містом Кіото, де він проходив лікування від пневмонії.

Згідно з Книгою рекордів Гіннесса, Кімура, який народився у 1897-му році, був найстарішим чоловіком у світі, доживши до віку в 116 років. Минулого грудня він також став найстарішою людиною у світі після того, як жінка в США померла у віці 115-ти років.

Кімура, який працював на поші, а потім – на фермі, залишив по собі 7 дітей, 14 онуків, 25 правнуків та 15 пра-правнуків. ЗМІ повідомляють, що він завдячував своє довголіття тому, що багато часу проводив на свіжому повітрі, а також залишав стіл із легким почуттям голоду.

Тепер, після смерті Кімури, найстарішою людиною світу є його співвітчизниця Місао Окава з міста Осака, якій 115 років.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG