Спеціальні потреби

У Японії госпіталізовано двох робітників, які працювали на АЕС Фукусіма


Робітник на атомній електростанції Фукусіма
Робітник на атомній електростанції Фукусіма

Японські офіційні особи повідомили, що госпіталізовано двох робітників, які працювали на пошкодженій атомній електростанції. У них виявили рани на ногах, які були результатом ядерного опромінення високого рівня.

Генеральний секретар Кабінету міністрів Японії заявив у четвер, що три робітники отримали опромінення високого рівня , коли вони ремонтували важливу охолоджуючу систему на третьому реакторі електростанції Фукусіма. Саме цей реактор вважається найнебезпечнішим із шести реакторів АЕС, тому що його паливні стержні включають нестабільний плутоній.

У четвер вранці відновилися роботи на електростанції, яка й далі викидає небезпечну радіацію з часу пошкодження її охолоджуючої системи в результаті потужного землетрусу і цунамі майже два тижні тому.

Радіація з електростанції досягла вже навіть Токіо, де офіційні особи в середу виявили радіоактивний йод у міській воді. Вода безпечна для дорослих, однак рівень зараження удвічі перевищує дозволений рівень для немовлят.

За повідомленням телекомпанії NHK, у четвер ядерне забруднення води зменшилося до безпечного рівня, і попередження про було скасовано.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG