Спеціальні потреби

Передбачається, що правляча в Японії коаліція вийде переможцем на парламентських виборах


Згідно з передбаченнями засобів масової інформації, на виборах у неділю правляча в Японії коаліція легко здобуде більшість місць у верхній палаті парламенту.

Перемога Демократичної партії прем’єр-міністра Сіндзо Абе та її партнера Партії «Нова Комейто» дасть коаліції Абе контроь над обома паратами законодавчого органу. Опитування виборців на виходах з виборчих дільниць вказують, що коаліція здобуде понад 70 із 121 місця, на які відбуваються вибори у верхній палаті.

Перемога, як вважається, поможе покласти край шестирічному періоду застою в парламенті та полегшити Абе просувати свою політику.

Прем’єр-міністр Абе зробив оновлення економіки своїм найвищим пріоритетом з часу, коли вдруге зайняв посаду керівника уряду після загальних виборів у грудні.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG