Спеціальні потреби

У Японії відбулися навчання на випадок землетрусу


Навчання на випадок землетрусу у Токіо
Навчання на випадок землетрусу у Токіо

Тисячі людей по всій Японії взяли участь у масштабних навчаннях на випадок великого землетрусу. Це перші цього роду навчання від 11 березня, коли землетрус і цунамі завдали нищівного удару північно-східному узбережжю країни.

Поліцейські керували вуличним рухом і вказували пішоходам шлях до притулків, які готові прийняти людей на випадок землетрусу, тоді як інші перевіряли надійність труб на випадок витікання газу та брали участь у симульованих рятівних заходах у Токійській затоці.

Прем’єр-міністр Наото Кан, який залишає посаду, особисто брав участь у навчаннях, повідомляючи про землетрус, очевидно, на симульованій прес-конференції.

Навчання цього роду відбуваються щороку першого вересня, у роковини землетрусу, який у 1923 році знищив більшість Токіо і Йокогами, вбиваючи, за приблизними підрахунками, 130 тисяч людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG