Спеціальні потреби

Японія повернула Південній Кореї історичні артефакти


Прем'єр-міністр Японії Йосіхіко Нода
Прем'єр-міністр Японії Йосіхіко Нода

Прем'єр-міністр Японії Йосіхіко Нода розпочав п'ятиденний візит до Південної Кореї. Японський високопосадовець візьме участь у двосторонньому саміті з метою покращення відносин між двома азійськими сусідами.

Прем’єр Нода прибув у вівторок у Сеул. Під час свого візиту він повернув корейські королівські документи, які було викрадено під час окупації Японією Корейського півострова з 1910-го по 1945-ий роки.

Повернення артефактів розглядають як жест доброї волі, спрямований на поліпшення відносин між двома країнами. Прем'єр-міністром Японії і президентом Південної Кореї обговорять умови Договору про вільну торгівлю, програми обміну, а також говоритимуть про спільні зусилля у переговорах з КНДР щодо ядерної програми цієї країни.

Уряди двох країн тісно співпрацюють з Китаєм, США та Росією у шестисторонніх переговорах, спрямованих на припинення ядерних розробок Північної Кореї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG