Спеціальні потреби

У Кот-д’Івуарі виявлено 100 жертв етнічно мотивованих убивств


Солдати Уаттари знайшли вбитого цивільного
Солдати Уаттари знайшли вбитого цивільного

Службовці Організації Об’єднаних Націй повідомили, що протягом останньої доби в західному районі Кот-д’Івуару слідчі виявили тіла понад 100 людей. Представник агентства з прав людини сказав, що тіла знайдено в більше, ніж одному місці і що більшість смертельних випадків, як здається, «етнічно мотивовані».

У четвер визнаний міжнародним співтовариством президент Кот-д’Івуару Алассан Уаттара звернувся з проханням до всіх громадян, щоб вони стримувалися від актів насильства.

У телевізійній промові Уаттара заявив, що його сили встановили блокаду навколо президентської резиденції в Абіджані, в якій перебуває його суперник Лоран Ґбаґбо. Ґбаґбо твердить, що він вийшов переможцем на президентських виборах у листопаді минулого року і відмовляється подати у відставку.

Уаттара звинуватив Ґбаґбо у відповідальності за гуманітарну кризу, в якій перебуває нині країна. Він також закликав Європейський Союз скасувати санкції на порти та громадські установи і попросив Центральний банк Західної Африки, щоб він наново відкрив свої філіали в Кот-д’Івуарі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG