Спеціальні потреби

У Кот-д’Івуарі війська Уаттари атакують резиденцію Ґбагбо


Дотеперішній лідер Кот-д’Івуару Лоран Ґбагбо
Дотеперішній лідер Кот-д’Івуару Лоран Ґбагбо

Сили, які підтримують міжнародно визнаного президента Кот-д’Івуару Аласана Уаттари, заатакували резиденцію дотеперішнього лідера країни Лорана Ґбагбо, щоб змусити його подати у відставку.

У повідомленнях очевидців говориться про важкий вогонь навколо резиденції Ґбагбо в Абіджані, де він перебуває у підземному сховищі зі своєю родиною.

У вівторок Ґбагбо, за всіма ознаками, був готовий здатися, але дещо пізніше в телефонному інтерв’ю наполягав, що він вийшов переможцем на торішніх президентських виборах і дав зрозуміти , що не відмовиться від влади.

Помічники Уаттари повідомили, що силам, які атакують резиденцію Ґбагбо, було доручено, щоб його вхопити живим.

Представник Ґбагбо заявив, що в атаці беруть участь французькі війська, проте офіційні особи Франції заперечили це звинувачення.

Політична криза в Кот-д’Івуарі триває від грудня минулого року, коли Ґбагбо відкинув результати виборів, згідно з якими переможцем вийшов Аласан Уаттара.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG