Спеціальні потреби

На борту італійського круїзного судна відновлено рятувальну операцію


在肯尼亚首都内罗毕附近,一名建筑工人在内罗毕-锡卡公路的一座新桥上搭建脚手架(2010年9月13日)。这条公路由中国的武夷、中水电和胜利工程公司承建,肯尼亚和中国政府以及非洲开发银行出资。据中国公司说,项目耗资280亿肯尼亚先令(3亿3千万美元)。
在肯尼亚首都内罗毕附近,一名建筑工人在内罗毕-锡卡公路的一座新桥上搭建脚手架(2010年9月13日)。这条公路由中国的武夷、中水电和胜利工程公司承建,肯尼亚和中国政府以及非洲开发银行出资。据中国公司说,项目耗资280亿肯尼亚先令(3亿3千万美元)。

На борту круїзного судна «Коста Конкордія», що опинилося на мілині біля узбережжя Італії, відновлено рятувальні операції. Повідомлено, що загинуло шестеро людей, а доля щонайменше 14 невідома. Власники судна кажуть, що причиною того, що судно опинилося на скелях, була помилка його капітана.

Органи влади на місця інциденту кажуть, що вони перевіряють стабільність судна, яке лежить правим боком на скелястому дні.

Круїзне судно із понад 4000 людей на обрту наскочило на скелі в п’ятницю ввечері неподалік узбережжя Італії. Ті, що врятувалися, розповідають про хаотичні і жахливі сцени. Дехто з них каже, що не було будь-якої організованості, деякі з пасажирів, не зважаючи на холодну воду, вирішили плисти до берега.

Капітар судна затриманий поліцією. Прокурори кажуть, що йому може загрожувати звинувачення у відповідальності за смерть загиблих і залишення судна перед тим, як були врядовані всі його пасажири.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00
XS
SM
MD
LG