Спеціальні потреби

Більшість італійців відкидає атомну енергетику


Voters prepare to cast their ballots in Milan, Italy, Sunday, June 12, 2011
Voters prepare to cast their ballots in Milan, Italy, Sunday, June 12, 2011

Попри небажання прем’єр-міністра Сильвіо Берлусконі, італійці голосували на кількох референдумах, які ініціювала опозиція. Головним питанням було – чи слід країні відновлювати розвиток атомної енергетики. На голосування також виносилося питання недоторканності міністрів.

Берлусконі заявив, що визнає будь-які результати голосування на всіх чотирьох референдумах. Останні два стосувалися приватизації водних ресурсів.

Згідно з офіційними результатами, які оприлюднено у вівторок, 95 відсотків учасників референдуму відкинули плани про повернення до атомної енергетики. Явка становила 57 відсотків, що дозволяє вважати референдум таким, що відбувся.

Ще до того, як закрилися виборчі дільниці Берлусконі визнав, що Італії «найімовірніше» доведеться відмовитись від планів повернутися до розвитку атомної енергетики, а натомість зосередити увагу на відновлюваній енергетиці.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG