Спеціальні потреби

У результаті землетрусу в Італії загинуло 16 людей


У результаті сильного землетрусу, що стався в північному районі Італії, загинуло щонайменше 16 людей. Недавно в тому самому районі також стався землетрус.

Офіційні особи кажуть, що 350 людей отримали поранення. Сила землетрусу досягла 5.8 бала за шкалою Ріхтера. Епіцентр був у регіоні Емілія-Романья між містами Модена і Феррара.

Поштовхи землі були відчутні в більшості центральної і північної Італії, включно з великим містом Мілан. Опісял сталося кілька додаткових поштовхів землі.

У район стихійного лиха надіслано рятувальні бригади, щоб допомогти особам, які опинилися під заваленими будинками, заводами і церквами.

Землетрус у вівторок стався за 58 кілометрів від Парми, де мав відбутися футбольний матч між футбольними командами Італії і Люксембургу. Матч було скасовано.

Понад тиждень тому в тому самому районі стався землетрус силою в 6.0 бала за шкалою Ріхтера. Тоді загинуло семеро людей, були знищені заводи та архітектурні пам’ятки, чимало мешканців залишилися без даху над головою.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG