Спеціальні потреби

Сенат Італії схвалив нові заходи щодо подолання боргової кризи


Італійський Сенат
Італійський Сенат

Верхня палата італійського парламенту схвалила ряд заходів, покликаних взяти під контроль державний борг країни, який перевищує 2,6 трильйона доларів. Такі не популярні серед населення кроки жорсткої економії мають допомогли країні вийти з фінансової кризи.

Якщо за схвалений Сенатом законопроект у суботу проголосує і нижня палата, то прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі, за його ж словами, подасть у відставку і поступиться місцем новому уряду.

Лідери ЄС а також інвестори побоюються, що без конкретних дій італійської влади та більшої економії, третя за розміром економіка Єврозони не витримає без фінансової допомоги інших країн світу. Втім, для порятунку Італії знадобиться значно більше грошей, ніж ЄС та МВФ виділили для подолання боргової кризи Греції, Ірландії та Португалії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG