Спеціальні потреби

Із понад 100 тисяч заражених в Італії кожен 11-й - медик


Медик у шпиталі Сан Філіппо у Римі, 30 березня 2020 (REUTERS/Guglielmo Mangiapane)
Медик у шпиталі Сан Філіппо у Римі, 30 березня 2020 (REUTERS/Guglielmo Mangiapane)

Італія продовжує випереджати інші країни за кількістю смертей через коронавірус - там померло 11,591 людина. 63 з них - лікарі, які доглядали за інфікованими. Більшість з них працювали у регіоні Ломбардія, що на півночі країни, що став епіцентром пандемії в Італії. Лише за останню добу там підтвердили 458 смертей через COVID-19. Водночас, темпи зараження там зараз зменшуються.

Станом на понеділок, там зафіксували 8,956 випадків зараження медиків. Враховуючи, що зараз у країні понад 100 тисяч заражених, то кожен 11-й хворий - медик.

Раніше ВООЗ закликали людей відмовитись від носіння масок, адже існує "проблема величезного глобального дефіциту" масок та інших медичних засобів, і від цього найбільше страждають медичні працівники, які доглядають за хворими.

У ВООЗ підкреслили: масок потребують саме медичні працівники та люди, які доглядають за хворими на COVID-19, адже вони безпосередньо контактують із вірусом, на відміну від решти людей.

Дивіться також: Ви мене доведете до інфаркту: в Італії місцеві чиновники звертаються до неслухняних громадян. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG