Спеціальні потреби

В Ізраїлі політики домовилися про сформування коаліції


Прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу і лідер партії Кадіма Шауль Мофас виступають на прес-конференції в Єрусалимі 8-го травня.
Прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу і лідер партії Кадіма Шауль Мофас виступають на прес-конференції в Єрусалимі 8-го травня.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу уклав неочікувану домовленість з опозиційною партією Кадіма щодо сформування уряду національної єдності, уникнувши, таким чином, дострокових виборів.

Ізраїльські політики підтвердили повідомлення про досягнення домовленості після довгих дебатів у парламенті, які почалися у понеділок ввечері. Відповідно до укладеної угоди, Нетаньягу призначить на посаду віце-прем’єра Ізраїлю лідера партії Кадіма Шауля Мофаза.

У неділю, Нетаньягу закликав до розпуску коаліційного уряду і проведення дострокових парламентських виборів у вересні цього року. Згідно з планом, загальні вибори мали відбутися у жовтні 2013 року.

Нетаньягу сказав членам його партії Лікуд, що він хоче уникнути довгого періоду нестабільності в країні, який негативно може вплинути на безпеку, економіку та суспільство. Він зазначив, що чотирьохмісячна передвиборча кампанії запевнить політичну стабільність в Ізраїлі.

Результати найостанніших опитувань громадської думки вказують на те, що Нетаньягу лишається популярним політиком.

XS
SM
MD
LG