Спеціальні потреби

Посланці США намагаються відновити ізраїльсько-палестинські переговори.


Денніс Росс
Денніс Росс

До Єрусалиму у середу прибули американські дипломати Денніс Росс та Дейвид Гейл у намаганнях відновити ізраїльсько-палестинські мирні переговори, які зазнали провалу минулого року.

Це вперше, що пара відвідує регіон з часу коли минулого місяця посланник США у справах Близького Сходу подав у відставку після того, як його зусилля поновити переговори між сторонами були неуспішними.

За повідомленням Державного департаменту, Росс і Гейл мали зустріч у середу з ізраїльськими посадовцями у рамках «тривалих заходів США переконати сторони повернутися за стіл переговорів». У четвер Гейл зустрінеться з палестинськими представниками у Рамаллі.

Мирні переговори між Ізраїлем та палестинцями зайшли в безвихідь у вересні, частково з уваги на палестинські протести проти будівництва єврейських поселень на землях, які вони планують залучити до теориторії майбутньої держави Палестина.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG