Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Ізраїлю Нетяньягу відвідає Сполучені Штати


Прем’єр-міністр Ізраїлю Нетяньягу відвідає Сполучені Штати
Прем’єр-міністр Ізраїлю Нетяньягу відвідає Сполучені Штати

Палестинський службовець заявив, що його уряд не відмовиться від вимоги про припинення розбудови ізраїльських поселень на Західному березі.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу в суботу відбуває до Сполучених Штатів з п’ятиденним візитом, щоб заручитися підтримкою з боку США. Візит відбуватиметься після законодавчих виборів і перемоги Республіканської партії, тобто подій, які, на думку декого в Ізраїлі, можуть принести користь позиції Єврейської держави на переговорах з палестинцями.

Візит Нетаньягу до Сполучених Штатів був запланований ще перед проміжними виборами, які відбулися у вівторок.

Представник Нетаньягу Марк Регев заявив, що ізраїльський лідер насамперед зупиниться в Новому Орлеані для участі в неділю в щорічній зустрічі єврейських організацій Північної Америки. На порядку денному є також розмови з представниками адміністрації президента Обами.

У четвер високопоставлений палестинський службовець заявив, що його уряд дасть Сполученим Штатам «від двох до трьох тижнів» для відновлення прямих мирних переговорів з Ізраїлем, але не відмовиться від своєї головної вимоги про припинення розбудови ізраїльських поселень на Західному березі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG