Спеціальні потреби

Палестинський радник про переговори з Ізраїлем


Єрусалим
Єрусалим

Високопоставлений палестинський радник Ясир Абед Раббо заявив, що він не бачить надії на серйозні мирні переговори з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, якщо продовжуватиметься розбудова єврейських поселень.

Він зробив таку заяву в четвер, за день до того, як палестинський президент Махмуд Аббас матиме зустріч у Лівії з міністрами закордонних справ Ліги арабських держав. Аббас заявив, що він вирішить, чи припинити участь у мирних переговорах після нарад з арабськими офіційними особами.

Ізраїльські поселення на окупованому Західному березі є одним з головних питань на переговорах між палестинцями та ізраїльтянами. Палестинці виступають проти ізраїльського будівництва в районах, які Ізраїль захопив у 1967 році під час Близькосхідної війни, на землі, на якій палестинці хочуть мати свою майбутню державу.

У повідомленнях інформаційних агентств говориться. Що прем’єр-міністр Нетаньягу провів розмови з високопоставленими ізраїльськими політиками на тему плану, що передбачає продовження на два місяці мораторію про будівництво поселень на Західному березі. Ізраїль дотримувався 10-місячного мораторію, але він закінчився 26 вересня.

XS
SM
MD
LG