Спеціальні потреби

Палестинці домагатимуться від ООН визнання незалежності держави


Палестинці домагатимуться від ООН визнання незалежності держави
Палестинці домагатимуться від ООН визнання незалежності держави

Палестинський президент Махмуд Аббас знову заявив, що він планує добиватися визнання Організацією Об’єднаних Націй незалежної Палестини, якщо до вересня не буде досягнуто поступу на мирних переговорах з Ізраїлем.

Аббас зробив таку заяву у Рамаллі у середу, через день після того, як ізраїльський прем’єр-міністр сказав американським законодавцям, що він виступає проти такого кроку палестинців.

Виступаючи з промовою у вівторок на спільній сесії Конгресу США Беньямін Нетаньягу також заявив, що Ізраїль ніколи не повернеться до кордонів, які існували перед війною 1967 року.

Він сказав законодавцям, що Єрусалим ніколи не буде поділений і він виключив можливість ведення переговорів з палестинським урядом, до складу якого входять представники войовничого угруповання Гамас.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG