Спеціальні потреби

Франція запрошує Ізраїль та палестинців на миротворчі переговори


Франція запрошує Ізраїль та палестинців на миротворчі переговори
Франція запрошує Ізраїль та палестинців на миротворчі переговори

Голова французського МЗС Ален Жюппе запропонував до кінця червня провести в Парижі конференцію з метою відновлення мирних переговорів між Ізраїлем і палестинцями. Про це він заявив у четвер після зустрічі з палестинським прем’єр-міністром Саламом Файядом у Рамаллі.

Нинішнього стану відносини між Ізраїлем та палестинцями, переконаний Жюппе, довше не можна терпіти. Він заявив, що коли переговори не відновляься до вересня, то це для всіх сторін матиме «складні наслідки», особливо під час нарад Генеральної Асамблеї ООН.
Міністр закордонних справ проведе серію зустрічей з представниками ізраїльської та палестинської сторін. У середу в Римі він уже обговорив цю пропозицію з палестинським президентом Махмудом Аббасом, а на четвер запланована його зустріч з ізраїльським прем’єр-міністром Беньяміном Нетаньягу.

Мирні переговори, ініційовані США, призупинилися у вересні минулого року, після того, як закінчився термін дії мораторію на будівництво ізраїльських поселень. Палестинці виступають проти будівництва поселень на території, яка має стати частиною їх незалежної держави.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG