Спеціальні потреби

Палестинські екстремісти обіцяли перешкодити мирним переговорам


Екстремісти угруповання Гамас під час прес-конференції в секторі Газа
Екстремісти угруповання Гамас під час прес-конференції в секторі Газа

Палестинські екстремісти відкинули щойно відновлені мирні переговори з Ізраїлем і обіцяли продовжувати атаки проти Ізраїлю. Представник збройного крила ісламського угруповання Гамас, яке контролює сектор Газа, заявив, що 13 екстремістських груп об’єднали свої сили для того, щоб проводити ефективніші атаки проти Ізраїлю, включно з можливими самогубними атаками.

Збройне крило Гамасу взяло на себе відповідальність за дві атаки цього тижня на єврейських поселенців на Західному березі.

У четвер палестинський президент Махмуд Аббас мав зустріч з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу у Вашингтоні з метою проведення перших прямих переговорів між обома сторонами за останні майже два роки. Вони погодились опрацювати рамки постійної мирної угоди і відбути другий раунд прямих переговорів ще цього місяця.

Нетаньягу заявив, що Ізраїль вимагає від палестинців гарантій безпеки і тривалого визнання права Ізраїлю на існування. Президент Аббас заявив, що палестинці закликали Ізраїль повністю припинити будівництво поселень і покласти край блокаді сектора Газа.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG