Спеціальні потреби

Внаслідок сутичок вздовж ізраїльського кордону загинуло 10 людей


Акціями протесту палестинці відзначають річницю «Накби»
Акціями протесту палестинці відзначають річницю «Накби»

У неділю палестинські акції протесту вздовж ізраїльського кордону перетворилися в насильницькі сутички, внаслідок яких загинуло 10 людей.

За повідомленнями очевидців та ліванських джерел, ізраїльські солдати вбили 5 людей і поранили понад 50, коли вони відкрили вогонь по демонстрантах, які намагалися перейти кордон з Лівану в Ізраїль.

Палестинські протестувальники у Сирії також намагалися прорватися через прикордонну огорожу біля окупованих Ізраїлем Голанських висот. За повідомленнями, ізраїльські солдати застрелили чотирьох осіб і близько 45 людей отримали поранення.

Сутички також спалахнули вздовж кордону з контрольолваним угрупованням Гамас сектором Газа. Одна особа загинула і щонайменше 60 людей отримали поранення.

Сьогодні палестинці відзначають річницю «Накби», або «катастрофи» - переселення палестинських родин після створення держави Ізраїль у 1948 році.

За приблизними підрахунками, понад 700 тисяч палестинців втекли, або були змушені залишити свої домівки під час війни, яка вибухнула після проголошення ізраїльської держави.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG