Спеціальні потреби

Ізраїль зупинив мирну флотилію на шляху до сектора Газа


На фото розповсюдженому Силами оборони Ізраїлю видно два короблі, які прямували до Гази із про-палестинськими активістами на борту.
На фото розповсюдженому Силами оборони Ізраїлю видно два короблі, які прямували до Гази із про-палестинськими активістами на борту.

Ізраїльські військові висадились на два судна з про-палестинськими активістами, які прямували до сектора Газа. Судна було захоплено у міжнародних водах під час спроби прорвати морську блокаду сектора, яку здійснюють ізраїльтяни.

Представник сил оборони Ізраїлю у п’ятницю заявив, що захоплення суден було проведено у відповідності з урядовими постановами після того, як інші спроби завадити суднам дістатись до сектора Газа зазнали невдачі.

Поки що не відомо, чи в ході захоплення обійшлось без поранень серед осіб, які перебували на човнах, або військових, які здійснили захоплення.

Ізраїльські кораблі будуть супроводжувати судна до порту Ашдод, де затриманих активістів передадуть до рук поліції та служби імміграції.

Сили оборони Ізраїлю також оприлюднили на сайті YouTube відео, на якому видно, що ізраїльські морські офіцери попередили активістів на суднах про те, що вони намагаються прорвати законну блокаду сектора Газа. Один з офіцерів також запропонував активістам передати їх вантаж до Гази через Ізраїль.

XS
SM
MD
LG