Спеціальні потреби

Насильство між ізраїльськими силами та бойовиками в Газі - посилюється


Насильство між ізраїльськими силами та бойовиками в Газі - посилюється

Бойовики у секторі Газа випустили ракети по Ізраїлю після того, як ізраїльські ВПС обстріляли цю палестинську територію у відповідь на низку атак, здійснених у південному Ізраїлі, внаслідок яких загинуло 8 людей.

За повідомленням ізраїльських властей, палестинські бойовики випустили щонайменше 10 ракет по території Ізраїлю у п’ятницю, у результаті чого кілька осіб отримали поранення у південному місті Ашдод.

Ракетні атаки здійснено після нічних авіаударів по сектору Газа, в ході яких загинув підліток. Ізраїль вдався до такої операції після нападів у четвер, вчинених вздовж ізраїльсько-єгипетського кордону. За повідомленням військового командування Ізраїлю, нападники проникли на південь Ізраїлю з Гази через єгипетський Синайський півострів.

Ізраїльські військові сили вбили щонайменше 5 нападників вздовж кордону і, відтак, застрелили чотирьох членів воєнізованого крила терористичного палестинського угруповання Комітети народного опору. Угруповання поклялося помститися за вбивства. Згодом, надійшло повідомлення про те, що серед загиблих - лідер цього угруповання.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG