Спеціальні потреби

Ірина Паліашвілі стане виконувачкою обов’язків президента Американсько-української ділової ради після смерті Моргана Вільямса


Ірина Паліашвілі, виконувачка обов’язків президента Американсько-української ділової ради
Ірина Паліашвілі, виконувачка обов’язків президента Американсько-української ділової ради

Американсько-українська ділова рада обрала Ірину Паліашвілі виконувачкою обов’язків президента організації.

На цій посаді вона замінить покійного довготривалого президента й головного виконавчого директора Моргана Вільямса. Про це повідомлено на вебсайті ради.

Виконавчий комітет Американсько-української ділової ради (також відомої за своєю англійською назвою US-Ukraine Business Council – USUBC) ухвалив призначення Паліашвілі 21 червня.

Термін її перебування на посаді триватиме з 1-го липня до кінця 2024 року, коли збігає каденція нинішнього президента.

“Для мене честь прийняти відповідальність очолити Ділову раду у цей критичний момент, і я глибоко вдячна виконавчому комітету ради за довіру”, – заявила Паліашвілі після призначення.

За повідомленням Ділової ради, Ірину Паліашвілі понад 20 років переобирали до складу виконавчого комітету USUBC. Вона також є чинною головою правового комітету ради, де вона зосереджена на підтримці правових та судових реформ, захисті верховенства права та сприянні розвитку приватного сектору.

Нещодавно Паліашвілі ініціювала серію вебінарів USUBC Legal Series, які надають учасникам відповіді до найбільш нагальних юридичних питань щодо ведення бізнесу в Україні.

Ірина Паліашвілі також бере участь у волонтерській та громадській діяльності у сфері підзвітності та справедливості, а також просуванні української культури та мистецтва.

“Морган покинув організацію в її найкращій формі, з більш ніж 220 членами, з насиченим порядком денним, повним подій, програм і планів на майбутнє. Разом ми зробимо все можливе, щоб вшанувати спадщину Моргана та забезпечити її безперервність. За його легендарними словами: «Вперед на повній швидкості!»”, – прокоментувала вона своє призначення.

Паліашвілі народилася в Грузії, але переїхала в Україну, де вивчала право на факультеті міжнародного права Київського державного університету, та у 1992 році стала співзасновницею однієї з перших приватних юридичних фірм в Україні.

Вона також має ступінь магістра міжнародного та порівняльного права Університету Джорджа Вашингтона й володіє ліцензією на практику українського права як спеціальний юридичний консультант у Вашингтоні, округ Колумбія, та є членом Київської колегії адвокатів. Вона розподіляє свій робочий час між Вашингтоном і Києвом.

Паліашвілі є членом групи посередників Центру вирішення суперечок і переговорів енергетичної спільноти у Відні, а також входить до складу арбітражних комісій кількох престижних міжнародних арбітражних установ.

На додаток вона має значний досвід у підготовці звітів незалежних експертів і свідчень з питань українського права в міжнародних арбітражах і в судових процесах у США, Великій Британії, Нідерландах, Швеції та на Кіпрі.

Паліашвілі також є членом Міжнародної консультативної ради Віденського міжнародного арбітражного центру і Консультативної ради Best Lawyers®.

Як повідомляв раніше Голос Америки, Морган Вільямс помер 8 червня 2024 року у віці 84 років у своєму будинку в Каліфорнії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Лондон не змінив свою позицію щодо Storm Shadow. Деталі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG