Спеціальні потреби

В Кіркуку здійснено атаку на поліцейське відділення


Після атаки в Кіркуку
В Іраку замінована вантажна машина врізалася у відділення поліції в районі Кіркук, у результаті чого щонайменше дві особи загинули і принаймні 40 отримали поранення. Атака, яка сталася у вівторок, була одним з найновіших інцидентів у хвилі насильства, що спалахнула в країні протягом останніх кількох років.

В неділю у місті Рамаді загинули щонайменше тридцять чотири особи. Це сталося під час запеклих сутичок між іракськими силами безпеки і пов’язаними з аль-Кайдою ісламістськими бойовиками. Після того урядові сили злійснили повітряний рейд на Рамаді.

У понеділок прем’єр-міністр Нурі аль-Малікі заявив, що військова наступальна операція на оточене місто Фалуджа, що в провінції Анбар, може розпочатися протягом наступних кількох днів і закликав мешканців і окремі клани в місті «витіснити» з нього екстремістів. Ця заява спричинила, що з міста втекло чимало родин.

Також у понеділок Сполучені Штати підтвердили свою підтримку Іраку в змаганні з екстремістами і заявили, що прискорять продаж техніки і надання військової допомоги.

Представник Білого дому Джей Карні заявив, що Сполучені Штати надішлють цього року для Іраку більше безпілотних розвідувальних літаків і ракет Hellfire, але що Ірак мусить очолити змагання у боротьбі з терористами.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG