Спеціальні потреби

У результаті терористичних атак в Іраку загинуло щонайменше 60 людей


Іракські поліцейські перевіряють місце терористичної атаки в місті Кіркук
Іракські поліцейські перевіряють місце терористичної атаки в місті Кіркук

У результаті вибухів і атак у понад 10 містах Іраку в понеділок щонайменше 60 людей загинуло і сотні отримали поранення.

Іракські офіційні особи кажуть, що самогубні атаки та вибухи завдали сильного удару мішеням від північного міста Кіркук, до столиці країни Багдада і південного міста ель-Кут.

Органи влади повідомляють, що найбільший спалах насильства стався в місті ель-Кут, де в результаті двох вибухів загинуло щонайменше 37 людей і понад 60 отримали поранення.

Також на півдні країни, за повідомленням поліції, від вибухів двох замінованих автомобілів загинуло щонайменше троє людей у місті Наджаф. Від вибуху ще одного автомобіля загинуло щонайменше двоє у місті Кербела.

За повідомленням органів влади, на півночі країни дві самогубні атаки були скеровані проти частини для боротьби з тероризмом у місті Тикрит. Поліція заявила, що в результаті кількох вибухів у провінції Діяла загинуло щонайменше восьмеро людей, тоді як від двох окремих вибухів у Кіркуру загинула одна особа і поранення отримало 12 людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG