Спеціальні потреби

Аль-Малікі розраховує на швидке рішення в справі військ США в Іраку


Прем’єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі
Прем’єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі

Прем’єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі висловив надію, що законодавці зможуть досягти остаточного рішення про можливість продовження перебування американських військ в країні.

Він зробив такий коментар у заяві на Інтернет-сторінці в понеділок перед нарадами представників політичних блоків країни в резиденції президента Джалаля Талабані.

Американські війська мають залишити Ірак наприкінці цього року, проте, як американські, так і іракські офіційні особи висловили сумніви щодо здатності Багдада гарантувати безпеку в країні після виведення звідти американських частин.

Сполучені Штати висловлюють дедалі більше незадоволення з приводу відсутності рішення з боку Іраку, чи він хоче дальшої присутності в себе американських солдатів, чи ні.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майк Маллен заявив у вівторок, що він розуміє складні політичні проблеми, пов’язані з можливою угодою в цій справі, але іракські лідери повинні винести рішення «якнайшвидше».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG