Спеціальні потреби

Бойовики взяли у заручники десятки студентів в Іраку


У суботу озброєні люди увірвалися в університет у західній провінції Анбар, де захопили у заручники десятки студентів.

Поліція Іраку повідомляє, що озброєні люди увірвалися в університет на захід від Багдада і взяли десятки студентів та викладачів у заручники.

Напад стався в суботу в університеті Анбар в місті Рамаді, столиці провінції Анбар. Бойовики вбили трьох охоронців, а потім увірвалися в будівлю університету. На території Вишу в цей час перебувало сотні студентів. Повідомляється, що нападники належать до радикального сунітського угруповання "Ісламська держава Іраку й Леванту", бойовики якого беруть участь у громадянській війні в Сирії. Сили правопорядку оточили територію університету.

Західна провінція Анбар, де стався напад частково контролюється бойовиками-ісламісти і є оплотом сунітського фундаменталізму. Угрупування "Ісламська держава Іраку і Леванту" причетна до десятків кривавих нападів в Іраку та Сирії. Суботня атака стала черговим підтвердженням наскільки хаотичною є сьогодні ситуація в провінції Анбар. У п‘ятницю, агентство ООН з питань біженців повідомило, що 480,000 людей у провінції Анбар залишили свої домівки з початку цього року, відколи посилилися бої між урядовими військами, які
є здебільшого шиїтами, та сунітськими повстанцями.
XS
SM
MD
LG