Спеціальні потреби

Від атак в Іраку загинуло щонайменше 72 людей


Іракці оглядають пошкоджений вибухом автобус у Багдаді
Іракці оглядають пошкоджений вибухом автобус у Багдаді

Іракські офіційні особи повідомили, що в результатів атак у Багдаді і на півдні країні загинуло щонайменше 72 людей і понад 130 отримали поранення. Найсерйозніша атака сталася в четвер у південному місті Насірія, де від атаки, скерованої проти паломників, загинуло 30 людей.

Раніше у Багдаді сталися два вибухи в північному районі Садр-сіті. Офіційні особи кажуть, що вибухівка, прикріплена до мотоцикла, вибухнула неподалік групи робітників, які зібралися в пошуках праці. Незабаром після того вибухнула закладена на дорозі міна. Він цих вибухів загинуло 12 людей.

Дещо пізніше в Казімії, ще одному шиїтському районі Багдада, від вибухів двох замінованих автомобілів загинуло п’ятнадцять людей.

Атаки в четвер сталися через два тижні після ряду атак, у результаті яких в Багдаді загинуло щонайменше 69 людей. Американські війська залишили Ірак серед дедалі зростаючого політичного напруження в країні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG