Спеціальні потреби

Внаслідок вибухів у Багдаді загинуло 63 осіб


Бомбовий напад у Багдаді
Бомбовий напад у Багдаді

За повідомленням іракської влади, в четвер у понад 12 місцях у різних районах столиці Багдада, переважно шиїтських, здійснено, як вважають сили безпеки, скоординовані бомбові напади.

Внаслідок вибухів загинуло щонайменше 63 осіб і понад 180 отримало поранення. Нинішні вибухи у Багдаді стали найкривавішими за багато місяців.

Напади сталися на тлі загострення політичної кризи в Іраку. Очолений шиїтами уряд видав ордер на арешт віце-президента та впливового сунітського політика Таріка аль-Хашемі за звинуваченнями у змові вбити інших членів іракського уряду.

Проте у середу Хашемі заявив, що звинувачення проти нього є політично вмотивованими. Він твердить, що прем’єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі прагнув консолідувати владу після виведення цього місяця з Іраку військовослужбовців США.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG