Спеціальні потреби

На півночі Іраку екстремісти здійснили криваві атаки


Мешканці та солдати на місці вибуху в іракському місті Халіс
Мешканці та солдати на місці вибуху в іракському місті Халіс

Іракські екстремісти дають знати про свою присутність у північно-східному районі країни. У двох окремих атаках вони вбили щонайменше 17 людей.

Офіційні особи в провінції Діяла повідомили, що в четвер вранці на ринку в місті Халіс, що за 80 кілометрів на північ від Багдада, вибухнув замінований автомобіль. Вибух стався в час, коли на ринок почали прибувати покупці. Загинуло 10 людей і понад 20 отримали поранення.

Дещо пізніше в окремому вибуху також у провінції Діяла озброєні особи застрелили щонайменше сім осіб, у цьому числі командувача формування «Рада пробудження», яке виступає проти аль-Кайди.

Цього тижня віце-президент Сполучених Штатів Джозеф Байден мав зустрічі з іракськими лідерами в Багададі. Розмови були пов’язані з справою виведення американських військ з Іраку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG