Спеціальні потреби

Ірак і США обмірковують питання виведення військ з Іраку


Адмірал Маллен
Адмірал Маллен

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил Сполучених Штатів адмірал Майк Маллен заявив, що залишилося мало часу для будь-яких переговорів про те, чи США втримуватимуть військову присутність в Іраку після запланованого виведення військ.

На прес-конференції в Багдаді у п’ятницю адмірал Маллен сказав, що з іракської сторони не було прохання навіть про невелику військову присутність в Іраку після грудня.

Він сказав, що коли іракський уряд хотітиме обміркувати таку можливість, щоб деякі американські війська залишилися в тій країні, уряд Сполучених Штатів «вітатиме такий діалог». Однак він додав, що переговори мали б розпочатися в найближчому часі, щоб уникнути остаточних технічних і операційних рішень, які мусять бути зроблені в найближчих тижнях.

Проте на Інтернет-сторінці прем’єр-міністра Іраку Нурі аль-Малікі в четвер з’явилася заява про те, що під час зустрічі у Багдаді він сказав адміралу Маллену, що іракські збройні сили готові взяти на себе відповідальність за безпеку в країні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG