Спеціальні потреби

Президент Ірану «займається» справою звільнення американки


Президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад.
Президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад.

Речник Міністерства закордонних справ Ірану Рамін Мегманпараст сказав у Тегерані, що президент Махмуд Ахмадінеджад тісно пов’язаний із винесенням рішення щодо звільнення однієї особи з поміж трьох затриманих американців, які вже понад рік перебувають у в’язниці.

Речник зазначив, що «дуже уважно розглядається» справа трьох американських громадян – Шейна Брауера, Джоша Фаттала і Сари Шорд – які кажуть, що вони не навмисно перетнули ірансько-іракського кордон у липні 2009 року.

Іранський посадовець сказав, що з поміж трьох ув’язнених американців буде звільнену одиноку з поміж них жінку – Сару Шорд.

Речник додав, що це співпадає із закінченням святого для мусульман місяця Рамадан і свідчить, за його висловом, «про особливу повагу до жінок».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG