Спеціальні потреби

Великобританія заморозила рахунки п’ятьох іранців


Головний підозрюваний в організації замаху - американець іранського походження - Мансур Арбабсіар
Головний підозрюваний в організації замаху - американець іранського походження - Мансур Арбабсіар

Великобританія заморозила активи п'ятьох іранських чоловіків, яких підозрюють у причетності до організації замаху на посла Саудівської Аравії у США.

Серед чоловіків – двоє американських громадян іранського походження, яких США звинувачують у плануванні нападу, а також командир Революційної гвардії Ірану.

Іранський президент Махмуд Ахмадінежад заявив, що США сфабрикували справу, щоб погіршити відносини між Тегераном і Саудівською Аравією.

В інтерв'ю телекомпанії Аль-Джазіра у понеділок Ахмадінежад заявив, що безпідставно звинувачуючи Іран у плануванні замаху, США намагаються відвернути увагу від економічних проблем всередині країни.

Ахмадінеджад звинуватив США у втручанні в регіональні справи, однак заперечив ймовірність військового конфлікту між обома країнами.

У понеділок, іранське державне інформаційне агентство IRNA повідомило, що міністр закордонних справ Ірану закликав США пред’явити будь-які існуючі документи у справі.

А в неділю верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї заявив, що будь-які невідповідні дії США викличуть рішучу реакцію з боку його країни.

XS
SM
MD
LG