Спеціальні потреби

Генеральний директор МАГАТЕ відвідає Тегеран


Генеральний директор МАГАТЕ Юкія Амано
Генеральний директор МАГАТЕ Юкія Амано

Генеральний директор Міжнародного агентства ООН з атомної енергії (МАГАТЕ) відбуде до Ірану у неділю для переговорів з іранськими урядовцями на тлі інформації про досягнення можливого перелому у справі ядерної програми Тегерана.

Повідомлення про несподіваний візит надійшло у п’ятницю. У заяві МАГАТЕ зазначається, що генеральний директор Юкія Амоно прибуде до Ірану для «обговорення питань обопільного зацікавлення з іранськими високопосадовцями».

Цього тижня західні дипломати зазначили, що МАГАТЕ і Тегеран зробили певний поступ у досягненні можливої домовленості щодо поновлення слідства у справі звинувачень Тегерана у розробці ядерної зброї.

Представники МАГАТЕ та Ірану провели дводенну зустріч цього тижня у Відні, і мали знову зустрітися в австрійській столиці у понеділок. Натомість, нарада відбудеться у Тегерані.

Наступний раунд переговорів Тегерана з "шісткою" міжнародних посередників щодо іранської ядерної програми відбудеться 23 травня в Багдаді.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG