Спеціальні потреби

США накладуть санкції на нафтову промисловість Ірану


Іран удосконалює свою ракетну зброю
Іран удосконалює свою ракетну зброю

Згідно з американськими засобами масової інформації, в понеділок адміністрація президента Обами повідомить про нові санкції проти Ірану у відповідь на занепокоєння у світі, що Тегеран причетний до виготовлення ядерної зброї.

Повідомлення посилаються на неназваних офіційних осіб, які кажуть, що Державний департамент США накладе санкції на товари і послуги, якими користується нафтова промисловість Ірану, щоб відохотити іноземні компанії від інвестицій цю галузь. Іранські нафтові компанії дедалі більшою мірою виробляють бензин у зв’язку з тим, що інші енергетичні фірми Ірану опинилися перед лицем міжнародних санкцій.

Американські офіційні особи кажуть, що Міністерство фінансів США також визначило Іран як територію «великого занепокоєння з приводу відмивання грошей». Вони кажуть, що це визначення служитиме попередженням для іноземних урядів і ділових установ, щоб вони скоротили свої відносини з іранськими фінансовими установами. Американським компаніям і окремими особам уже заборонено мати ділові відносини з Іраном.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG