Спеціальні потреби

Розвідувальні джерела кажуть, що Іран працює над розробкою ядерної зброї


Іранська атомна електростанція в Бушері
Іранська атомна електростанція в Бушері

За повідомленням американських засобів масової інформації, Міжнародне агентство з атомної енергії постачило розвідувальні дані, які вказують на те, що Іран продовжує працю над розробкою технології для виготовлення ядерної зброї.

Газета «Вашингтон пост» повідомила в неділю, що, згідно із західними дипломатими і ядерними експертами, які ознайомилися з розвідувальними даними, Іран вдався до важливих кроків для подолання технічних проблем за допомогою іноземних науковців.

Колишній представник МАГАТЕ заявив газеті, що поступ включає отримання дизайну для випробування капсули вибухових матеріалів, що використовуються для спричинення ядерного вибуху. Інша американська газета, «Нью-Йорк таймс» повідомляє, що офіційні особи, ознайомлені з розвідувальними даними, кажуть, що Іран має установку, в якій, на думку декого, випробовується таке устаткування.

Цього тижня МАГАТЕ оприлюднить звіт про іранську ядерну програму.

Іранський духовний лідер аятола Ахмед Хатамі попередив голову МАГАТЕ Юкію Амано, щоб не оприлюднювати те, що іранська сторона назвала звітом брехні, який міг би підірвати репутацію агентства ООН.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG