Спеціальні потреби

Іран підключив АЕС у Бушері до національної електромережі


Іран підключив АЕС у Бушері до національної електромережі
Іран підключив АЕС у Бушері до національної електромережі

У неділю іранські власті повідомили про підключення першої в країні атомної електростанції до національної електромережі. АЕС у Бушері постачатиме 60 мегаватів електроенергії.

Бушерську АЕС мали підключити до енергомережі ще наприкіці серпня. Відповідальність за затримку іранські законодавці покладають на російських будівельників заводу.

Асґар Джалаліан, який є членом комітету іранського парламенту, який відповідає за нагляд за статусом станції, заявив, що кошти спорудження Бушерської АЕС різко збільшилися і станція зазнала чисельних затримок відколи Росія перебрала будівництво у 1995 році.

Сполучені Штати і їх союзники звинувачують Іран у намаганнях придбати ядерну зброю. Проте Тегеран твердить, що його ядерна програма має виключно мирі цілі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG