Спеціальні потреби

Російський посадовець обговорює в Тегерані іранську ядерну програму


Російський посадовець обговорює в Тегерані іранську ядерну програму
Російський посадовець обговорює в Тегерані іранську ядерну програму

Іранські засоби масової інформації повідомляють, що до Тегерана прибув високопоставлений російський службовець для відновлення переговорів на тему спірної іранської ядерної програми.

Державне інформаційне агентство ІРНА повідомило, що секретар Ради національної безпеки Росії Микола Патрушев мав зустріч з іранським колегою Саїдом Джалілі. Під час дводенного візиту російський гість матиме зустрічі й з іншими іранськими посадовцями.

Росія намагається відновити переговори між Іраном і західними країнами, які занепокоєні тим, що Тегеран, можливо, намагається виготовити ядерну зброю.

Минулого місяця міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висунув пропозицію, яка закликала Іран з’ясувти МАГАТЕ свою ядерну програму. У відповідь Іран міг би очікувати на пом’якшення санкцій. Однак прес-аташе в російському посольстві в Тегерані заявив Перській редакції Голосу Америки, що офіційно Іран не підтвердив, що прийняв російську пропозицію.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG